Kontakt

Henvendelse

Politisk medarbejder Christina Ludvig på 26 65 80 57  
Formand Julie Kyndesgaard på 26 34 40 50

KFO – Københavns Forældreorganisation
Uplandsgade 72, 1. sal
2300 København S

Mail: kfo@kfo.dk

Presse

Henvendelser fra pressen rettes til vores formand
Julie Kyndesgaard
Telefon: 26 34 40 50
e-mail: julie@kfo.dk


Sekretariatet


Vores politiske medarbejder Christina Ludvig
fotocredit WTRFOTO
mail: christina@kfo.dk

Bestyrelsen


Formand Julie Kyndesgaard (frikøbt)
mail: juliee@kfo.dk
mail: julie@kfo.dk
Kasserer Ida Munch Jacobsen
mail: ida@kfo.dk
Rikke Westergaard Jensen
mail: rikke@kfo.dk
Maja Hvidtfeldt Håkansson
mail: maja@kfo.dk
Signe Nielsen
mail: signe@kfo.dk
Sakse Ravnskov Andersen
mail: sakse@kfo.dk
Læs vores datapolitik
Privatlivspolitik