Kontakt os

Henvendelse

Mail: kfo@kfo.dk

Tlf: Politisk medarbejder Christina Ludvig på 26 65 80 57  eller formand Julie Kyndesgaard på 26344050

Adresse:  C/O Republikken, Vesterbrogade 26, 1620 København V

e-mail: kfo@kfo.dk

 

 Presse

 

Henvendelser fra pressen rettes til vores formand

Julie Kyndesgaard

Telefon: 26344050

e-mail: julie@kfo.dk

Sekretariatet

Vores politiske medarbejder Christina Ludvig
fotocredit WTRFOTO
mail: christina@kfo.dk

Bestyrelsen

 

Formand Julie Kyndesgaard (frikøbt)
fotocredit WTRFOTO
mail: julie@kfo.dk
Næstformand Maja Hvidtfeldt Håkansson
fotocredit WTRFOTO
mail: maja@kfo.dk
Bestyrelsesmedlem Rikke Westergaard Jensen
fotocredit WTRFOTO
mail: rikke@kfo.dk
Bestyrelsesmedlem Signe Nielsen
fotocredit WTRFOTO
mail: signe@kfo.dk
Bestyrelsesmedlem Ida Munch Jacobsen
fotocredit WTRFOTO
mail: ida@kfo.dk

 

Læs vores datapolitik

 

Privatlivspolitik

GemGem

GemGem