Kontakt os

Henvendelse

Mail: kfo@kfo.dk

Tlf: 60190080 – man-fre 9-15

Adresse: Strandgade 6, 1401 København K

Medlemmer

Forespørgsler vedr. medlemsskab, kontingenter, betaling samt andre henvendelser rettes til vores sekretær

Sanne Colmor

Tlf. 60 19 00 80

e-mail: sanne@kfo.dk

Al kontakt om kurser rettes til Sanne Colmor.

Telefontid: mandag-fredag 9-15.
Udenfor telefontiden; læg en besked eller skriv en mail!

Politik

Spørgsmål om KFOs politik, hjælp til politiske spørgsmål, og  lign. kan rettes til vores politiske medarbejder

Christina Ludvig

Tlf. 26658057

e-mail: christina@kfo.dk

Telefontid: mandag-fredag 9-15.
Udenfor telefontiden; læg en besked eller skriv en mail!

Presse

Henvendelser fra pressen rettes til vores formand

Julie Kyndesgaard

Telefon: 26344050

e-mail: julie@kfo.dk

Sekretariatet

Vores politiske medarbejder Christina Ludvig
fotocredit WTRFOTO
mail: christina@kfo.dk
Vores sekretær Sanne Colmor
fotocredit WTRFOTO
mail: sanne@kfo.dk

Bestyrelsen

 

Formand Julie Kyndesgaard
fotocredit WTRFOTO
mail: julie@kfo.dk
Næstformand Maja Hvidtfeldt Håkansson
fotocredit WTRFOTO
mail: maja@kfo.dk
Bestyrelsesmedlem Rikke Westergaard Jensen
fotocredit WTRFOTO
mail: rikke@kfo.dk
Bestyrelsesmedlem Signe Nielsen
fotocredit WTRFOTO
mail: signe@kfo.dk
Bestyrelsesmedlem Ida Munch Jacobsen
fotocredit WTRFOTO
mail: ida@kfo.dk